Provoníme celý svět!
Vítejte v našem internetovém obchodě. Nabízíme Vám nejoblíbenější profesionální interiérové vůně značky Fre Pro. Tyto vůně jsou vyvinuty na bázi gelu, sušené pryskyřice a vonných esencí . Zaručujeme originalitu výrobků, s plnou garancí od výrobce Fresh Products USA.

Česky German

Ecofresh

O nás

Každý z našich výrobku se vždy vyrábí v několika vonných essencích, z nichž každý má přidělenu příjemnou pastelovou barvu a odlišuje se různými intenzitami vůně. Jednotlivé interiérové vůně FRE-PRO jsou momentálně v Evropě distribuovány ve 4 - 6 vonných variantách. U našich spotřebitelů je nejoblíbenější vůně Mango a Květ bavlny (Cotton Blossom), obě vůně jsou vhodné jak na toalety, tak i do běžně obývaných interiérů. Pokud si přejete vůni co nejintenzivnější, měli byste volit parfém Honey suckle – med, bylinky. Další vůně jsou Citrus-citron,Spiced apple-skořice, Cucumber-melon (okurek-meloun). S produkty FRE-PRO se můžete v současné době setkat v 16 zemích Evropy. Tyto výrobky se dováží výhradně od výrobce z amerického Ohia. Naše společnost poskytuje komplexní služby svým zákazníkům v oblasti zásobování. Jsme spolehlivá distributorská firma Lunar Media s.r.o. pro distribuci vonného programu FRE-PRO.

 

ECO FRESH - technologie klade důraz na výrobu přípravků složených především ze 100% biologicky odbouratelných látek, které jsou netoxické a jsou bez obsahu fenolů a etoxilátů (APE). Všechny produkty jsou bezpečné pro dospělé, děti i domácí zvířata. Výrobky FRE-PRO bez výjimky splňují VOC normy pro USA i Evropu. Samozřejmostí je výroba z recyklovatelných surovin, kde se klade důraz na minimalizaci spotřeby obalů a odpadů, úsporu energie a efektivitu při výrobě. Tyto výrobky slouží k profesionálnímu a zdravotně nezávadnému provonění obchodních prostor, interierů a domácností. FRE-PRO je oficiálně autorizovaná značka, která v Evropě distribuje velkou řadu produktů společnosti FRESHPRODUCTS, LLC z USA. Tato společnost patří mezi uznávané lídry na trhu, vyrábějící ekologicky zdravotně nezávadné výrobky s uznávanou kvalitou a je navíc jedním ze zakládajících členů EPA (Environmental Protection Agency) - agentura pro ochranu životního prostředí zvaná Cleandgredients. Tato organizace apeluje na lidskou zodpovědnost a zdravé životní prostřední.