Sleva
Wave 2 Honeysuckle - vonné sítko do pisoáru

Wave 2 Honeysuckle

Cena bez DPH 73,-
Cena s DPH 88,- Kč

Novinka! Delší bodlinky pro zvýšení efektu zabránění rozstřikování moči. Výraznější provonění pisoáru. Vonné sítko do pisoáru s indikátorem data výměny s účinností 30 dní WAVE 2.0 Honeysuckle – bílá. Tyto výrobky jsou baleny pouze po 2 ks.

Katalogové číslo: WA201HOT Kategorie: Štítky: ,

Vonné sítko do pisoáru Wave 2.0 Honeysuckle s indikátorem data výměny – účinnost 30 dní

Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití. Delší bodlinky pro zvýšení efektu zabránění rozstřikování moči. Vyhovuje normě VOC v USA i v Evropě. Ekologicky příznivý produkt-neobsahuje žádné látky poškozující ozon, ani žádné látky ohrožující lidské zdraví. Omezuje tvorbu pachů – uvolňuje bakterie působící proti vzniku nežádoucích pachů – revoluční transparentní a flexibilní design, umožňuje náhled do odpadových cest, udržuje pisoár v čistotě a redukuje čas potřebný na očistu o cca 50%. Kulatý tvar umožňuje umístění do každého typu pisoáru. Privátní potisk k dispozici – na zakázku. Výrobce: Fresh Products USA

Charakteristika vůně Wave 2.0 Honeysuckle

Je to elegantní a exotická vůně, která vyvolává pocit pohody. Kombinace pomerančů, bílých květů, citrusů a zimolezu se spojují s tony levandule, jasmínu a mandlovníku.